Aktualności

Wsparcie finansowe dla firm – konferencja Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

Piątek, 01 kwietnia 2022
A

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Kielecki Park Technologiczny zapraszają na konferencję na temat dofinansowania dla firm do kosztów przygotowania projektów, finansowania kosztów wprowadzenia na nowe rynki zagraniczne produktów lub usług firm działających na obszarze województw: warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego i podkarpackiego, która odbędzie się 5 kwietnia 2022 w Kielcach.

Głównymi tematami spotkania będą najbliższe nabory w ramach działań realizowanych przez PARP oraz nowa unijna perspektywa finansowa, czyli na jakie wsparcie będą mogli liczyć przedsiębiorcy w najbliższym rozdaniu finansowym. Podczas spotkania eksperci PARP podzielą się wiedzą, doświadczeniem oraz możliwościami ubiegania się o dofinansowanie w ramach działania 1.2 Internacjonalizacja MŚP oraz  zaprezentują obszary wsparcia w ramach działania 2.3.6 POIR Granty na Eurogranty.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Konferencja będzie transmitowana na żywo. Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy pod adresem: www.parp.gov.pl/component/parpevents/?view=details&id=2569

Izba Rzemieślników
i Przedsiębiorców