Przydatne linki

Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Pracodawco!!!

Teraz Ty też możesz skorzystać ze środków

Krajowego Funduszu Szkoleniowego!!!

 

Przewodnik

Przewodnik Beneficjenta po Programach Operacyjnych w perspektywie finansowej 2014-2020

Pobierz plik

Spotkanie Zespołu do Spraw Rozwoju Szkolnictwa Zawodowego.

Szanowni Państwo

Serdecznie zapraszam Państwa do udziału w spotkaniu Zespołu do Spraw Rozwoju Szkolnictwa Zawodowego, które odbędzie się 1 lutego 2018 r. w Targach Kielce S.A. ul. Zakładowa 1, 25-672 Kielce.


Dodano: 2018-01-18

ŻYCZYMY WSZYSTKIM WESOŁYCH ŚWIĄT...

smiley


Dodano: 2017-12-19


Cykl seminariów informacyjnych z zakresu doradztwa zawodowego

 

Szanowni Państwo,

Świętokrzyski Kurator Oświaty, Izba Rzemieślników i Przedsiębiorców oraz Partnerzy i Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w cyklu Seminariów informacyjnych z zakresu doradztwa zawodowego.

Celem zainicjowanego przedsięwzięcia jest popularyzowanie stanu i jakości kształcenia zawodowego w województwie świętokrzyskim m.in. poprzez profesjonalne i efektywne poradnictwo edukacyjno-zawodowe.

Partnerami i współorganizatorami przedsięwzięcia są: Świętokrzyska Wojewódzka Komenda OHP w Kielcach, Izba Rzemieślników i Przedsiębiorców w Kielcach, Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach.


Dodano: 2017-12-13

Rzemieślnicza Szkoła Brażowa

Poradnictwo edukacyjno-zawodowe

PLATFORMA EGZAMINACYJNA

Kwalifikacje dla osób dorosłych.

Doradzimy Ci jak potwierdzić kwalifikacje!!!

Skończyłeś szkołę i nie pracujesz w wyuczonym zawodzie?

Uzyskałeś umiejętności zawodowe w trakcie wykonywania pracy?

Informacje

pod nr tel. 41 344 11 49.
 

Masz pytania ?

Napisz lub zadzwoń:

Egzaminy

i oświata zawodowa

tel. /41/ 344-11-49

Sekretariat

tel. /41/ 344-76-53

e-mail: sekretariat@izbakielce.pl
 

Sale do wynajęcia

Kielce, tel. 413441141,

Busko Zdrój,  tel. 413782134

Kazimierza Wlk.,  tel. 413521363

Końskie,  tel.413722466

Ostrowiec Św.,  tel.412626987

Sandomierz,  tel. 158322224

Staszów,  tel. 15 8644041

Atrakcyjne ceny!!!
 

Wizytówka QR

Zeskanuj czytnikiem QR