RODO

Szukasz informacji lub pomocy w zakresie ochrony danych osobowych?

Skontaktuj się z nami.

Udzielimy Ci fachowej pomocy. 

Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Pracodawco!!!

Teraz Ty też możesz skorzystać ze środków

Krajowego Funduszu Szkoleniowego!!!

Przewodnik

Przewodnik Beneficjenta po Programach Operacyjnych w perspektywie finansowej 2014-2020

Pobierz plik

Przydatne linki

ŚWIĘTOMIĘS POLSKI W KIELCACH!


Dodano: 2019-09-11

Przypomnienie dotyczące składania oświadczeń w związku z nowelizacją Ustawy o cenach energii elektrycznej

Przypominamy, że szpitale, mikroprzedsiębiorstwa, małe przedsiębiorstwa oraz jednostki sektora finansów publicznych w tym samorządy, powinny złożyć do przedsiębiorstwa obrotu Oświadczenie Odbiorcy końcowego energii elektrycznej w ciągu 28 dni od wejścia w życie nowelizacji Ustawy tj. do 27.07.2019 r.


Dodano: 2019-07-25

Konferencja regionalna

Związana z upowszechnianiem innowacyjnych rozwiązań  praktycznej nauki zawodu w przejściu z edukacji do pracy  oraz wdrażania zmian w systemie kształcenia branżowego

Serdecznie zaprasza do udziału w wydarzeniach, które odbędą się w dniu 

30.05.2019r.

w Rzemieślniczej Szkole Branżowej w Kielcach: ul. Warszawska 34, 25-312 Kielce.

Serdecznie zapraszamy, 


Dodano: 2019-05-14

Rzemieślnicza Szkoła Branżowa

Poradnictwo edukacyjno-zawodowe

PLATFORMA EGZAMINACYJNA

Kwalifikacje dla osób dorosłych.

Doradzimy Ci jak potwierdzić kwalifikacje!!!

Skończyłeś szkołę i nie pracujesz w wyuczonym zawodzie?

Uzyskałeś umiejętności zawodowe w trakcie wykonywania pracy?

Tel. 41 344 11 49.

Masz pytania ?

Napisz lub zadzwoń:

Egzaminy i oświata zawodowa

tel. /41/ 344-11-49

Sekretariat

tel. /41/ 344-76-53

e-mail: sekretariat@izbakielce.pl

Sale do wynajęcia

Kielce, tel. 413441141,

Busko Zdrój,  tel. 413782134

Kazimierza Wlk.,  tel. 413521363

Końskie,  tel.413722466

Ostrowiec Św.,  tel.412626987

Sandomierz,  tel. 158322224

Staszów,  tel. 15 8644041

Atrakcyjne ceny!!!
 

Wizytówka QR

Zeskanuj czytnikiem QR