Przydatne linki

Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Pracodawco!!!

Teraz Ty też możesz skorzystać ze środków

Krajowego Funduszu Szkoleniowego!!!

 

Przewodnik

Przewodnik Beneficjenta po Programach Operacyjnych w perspektywie finansowej 2014-2020

Pobierz plik

Kurs pedagogiczny - najniższa cena na rynku!!!

Serdecznie zapraszamy

na kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu.  

Kurs pedagogiczny jest podstawowym elementem wymaganym przy realizacji praktycznej nauki zawodu w zakładach pracy, zapisy tel. 413447653.

Tylko 700,00 PLN !!!

Najniższa cena na rynku...!!!:)


Dodano: 2017-06-29


Wynajmiemy lokale w bardzo dobrej lokalizacji pod biuro, gabinet, kancelarię...

Posiadamy do wynajęcia lokale w bardzo dobrej lokalizacji pod biuro, gabinet, kamcelarię..

Pokoje o powierzchni 40 m.kw. w dogodnej lokalizacji ul. Warszawska 34, lokale znajdują się na VI pietrze budynku.

Atrakcyjne ceny!!!

Zapraszamy do kontaktu pod nr 413447653 :)


Dodano: 2017-06-29


Sprawozdawczo-wyborczy Kongres Rzemiosła Polskiego

Kongres większością głosów (91 do 26 na 136 głosujących) zdecydował, że nowym prezesem Związku Rzemiosła Polskiego na kolejną 4 letnią kadencję został Jan Gogolewski, członek Zarządu Kujawsko-Pomorskiej Izby Rzemieślniczej z Bydgoszczy, przedsiębiorca branży spożywczej.


Dodano: 2017-06-23

Rzemieślnicze Klasy WIelozawodowe

Znajdź nas na 

Damy Ci zawód

PLATFORMA EGZAMINACYJNA

Doradzimy Ci jak potwierdzić kwalifikacje!!!

Skończyłeś szkołę i nie pracujesz w wyuczonym zawodzie?

Uzyskałeś umiejętności zawodowe w trakcie wykonywania pracy?

Informacje

pod nr tel. 41 344 11 49.
 

Masz pytania ?

Napisz lub zadzwoń:

Egzaminy

i oświata zawodowa

tel. /41/ 344-11-49

Sekretariat

tel. /41/ 344-76-53

e-mail: sekretariat@izbakielce.pl
 

Sale do wynajęcia

Kielce, tel. 413441141,

Busko Zdrój,  tel. 413782134

Kazimierza Wlk.,  tel. 413521363

Końskie,  tel.413722466

Ostrowiec Św.,  tel.412626987

Sandomierz,  tel. 158322224

Staszów,  tel. 15 8644041

Atrakcyjne ceny!!!
 

Wizytówka QR

Zeskanuj czytnikiem QR