RODO

Udzielimy Ci fachowej pomocy z zakresu ochrony danych osobowych

Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Pracodawco!!!

Teraz Ty też możesz skorzystać ze środków

Krajowego Funduszu Szkoleniowego!!!

Fundusze 2021-2027

Przydatne linki

Kształcenie zawodowe i praktyki zawodowe od 4 do 30 maja

Przez cały maj zajęcia z zakresu praktycznej nauki zawodu będą odbywały się na dotychczasowych zasadach. Oznacza to, że dyrektorzy szkół prowadzących kształcenie zawodowe, centrów kształcenia zawodowego oraz placówek kształcenia ustawicznego mogą zorganizować zajęcia praktyczne w miejscu ich prowadzenia, w wybranych dniach tygodnia, w wymiarze nieprzekraczającym 16 godzin tygodniowo.


Dodano: 2021-05-05

Praktyczna nauka zawodu – zajęcia praktyczne i praktyki zawodowe

W nawiązaniu do wcześniejszych zapowiedzi oraz wypowiedzi przedstawicieli rządu odnośnie stopniowego luzowania obowiązujących zasad m.in dotyczących ograniczonego funkcjonowania szkół i placówek - Związek Rzemiosła Polskiego, Zespół Oświaty Zawodowej i Problematyki Społecznej - uprzejmie informuje, że młodociany pracownicy posiadający umowy o pracę w celu przygotowania zawodowego i będący uczniami klas I-III w najbliższym tygodniu br. od 26.04.2021 r. w wyznaczone dni tygodnia, zgodnie ze szkolnym planem nauczania, powinni stawić się u pracodawców.


Dodano: 2021-04-26

Zasady pracy szkół i placówek od 26 kwietnia

Uwaga uczniowie, rodzice i instruktorzy praktycznej nauki zawodu!

Uczniowie wszystkich klas branżowych szkół I stopnia, będący młodocianymi pracownikami, od 26 kwietnia będą realizowali zajęcia praktyczne u pracodawców w pełnym wymiarze.

https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/zasady-pracy-szkol-i-placowek-od-26-kwietnia-br--nauka-hybrydowa-dla-najmlodszych-uczniow-z-11-wojewodztw


Dodano: 2021-04-22

Tarcza 9.0 przyjęta przez rząd

Tarcza 9.0 przyjęta przez rząd, pomoc dla firm na marzec i kwiecień od 26 kwietnia 2021 r.

Zwolnienie ze składek ZUS, dofinansowanie wynagrodzeń pracowników na trzy miesiące, świadczenia postojowe oraz dotacje dla mikro i małych przedsiębiorców. Jak wskazuje resort rozwoju pomoc otrzymają firmy szczególnie mocno dotknięte obostrzeniami sanitarnymi. Oprócz dotychczasowych branż, pomoc otrzymają m.in. salony kosmetyczne, fryzjerskie, sklepy meblowe, budowlane oraz prowadzące handel detaliczny w galeriach handlowych, w tym sprzedaż sprzętu elektronicznego i sportowego.

 


Dodano: 2021-04-19

W dniach 1-2.04.2021r biuro Izby będzie nieczynne

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku ze zwiększonymi obostrzeniami epidemicznymi, w dniach 1-2.04.2021r. biuro IZBY będzie nieczynne.

 


Dodano: 2021-03-29

Przedłużenie terminów na sporządzenie sprawozdań finansowych za 2020 r.

  • Przedłużono terminy sporządzania sprawozdań finansowych dla jednostek sektora prywatnego, publicznego oraz organizacji non-profit za rok obrotowy 2020.
  • To odpowiedź na postulaty przedsiębiorców i księgowych.

 


Dodano: 2021-03-29

Zawieszenie zajęć praktycznych u pracodawców

Od 29.03 do 11 kwietnia br. młodociani pracownicy z branżowych szkół I stopnia nie będą mieli organizowanych zajęć praktycznych u pracodawców. Pracodawca jest zobowiązany zwolnić młodocianego pracownika z obowiązku świadczenia pracy.

 


Dodano: 2021-03-29

Rzemieślnicza Szkoła Branżowa

Poradnictwo edukacyjno-zawodowe

PLATFORMA EGZAMINACYJNA

Kwalifikacje dla osób dorosłych

Doradzimy Ci jak potwierdzić kwalifikacje!!!

Skończyłeś szkołę i nie pracujesz w wyuczonym zawodzie?

Uzyskałeś umiejętności zawodowe w trakcie wykonywania pracy?

tel. 41 344-11-49

KONTAKT


tel. /41/ 344-11-49

 

tel. /41/ 344-76-53

sekretariat@izbakielce.pl

Sale do wynajęcia

Kielce, tel. 413441141,

Busko Zdrój,  tel. 413782134

Kazimierza Wlk.,  tel. 413521363

Końskie,  tel.413722466

Ostrowiec Św.,  tel.412626987

Sandomierz,  tel. 158322224

Staszów,  tel. 15 8644041

Atrakcyjne ceny!!!
 

Wizytówka QR

Zeskanuj czytnikiem QR