RODO

Szukasz informacji lub pomocy w zakresie ochrony danych osobowych?

Skontaktuj się z nami.

Udzielimy Ci fachowej pomocy. 

Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Pracodawco!!!

Teraz Ty też możesz skorzystać ze środków

Krajowego Funduszu Szkoleniowego!!!

Przewodnik

Przewodnik Beneficjenta po Programach Operacyjnych w perspektywie finansowej 2014-2020

Pobierz plik

Przydatne linki

Młodociani pracownicy od 29.06 wracają na praktyki

Przywrócenie zajęć praktycznych u pracodawców dla uczniów branżowych szkół I stopnia będących młodocianymi pracownikami.


Dodano: 2020-06-26

XXXIX Pielgrzymka Rzemiosła Polskiego na Jasną Górę


Dodano: 2020-06-15

Praktyka "młodocianych pracowników" tylko dla uczniów klas III.

Przedłuża się ograniczaenie  funkcjonowania jednostek systemu oświaty na okres od dnia 12 marca 2020 r. do dnia 28 czerwca 2020 r. na obszarze całego kraju.


Dodano: 2020-06-05

Uwaga! Uczniowie klas III mogą wrócić na zajęcia praktyczne.

W dniu 28.05.2020 r. weszło w życie nowe Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej.


Dodano: 2020-05-29

Informacja dla pracodawców zatrudniających młodocianych pracowników.

Pracodawców i  pracowników młodocianych, nadal obowiązują zapisy art. 15 f ustawy z dnia 31 marca 2020 r.  (Dz.U. z 2020 r. poz. 568).

 


Dodano: 2020-05-22

Bezpłatne audyty energetyczne dla przedsiębiorstw z województwa świętokrzyskiego!

Audyt finansowany w 100% ze środków Unii Europejskiej.


Dodano: 2020-05-21

Odmrażanie gospodarki a pracownicy młodociani

Fakt uruchomienia usług fryzjerskich nie zmienia sytuacji uczniów młodocianych pracowników zatrudnionych w celu przygotowania zawodowego.


Dodano: 2020-05-20

Rzemieślnicza Szkoła Branżowa

Poradnictwo edukacyjno-zawodowe

PLATFORMA EGZAMINACYJNA

Kwalifikacje dla osób dorosłych.

Doradzimy Ci jak potwierdzić kwalifikacje!!!

Skończyłeś szkołę i nie pracujesz w wyuczonym zawodzie?

Uzyskałeś umiejętności zawodowe w trakcie wykonywania pracy?

Tel. 41 344 11 49.

Masz pytania ?

Napisz lub zadzwoń:

Egzaminy i oświata zawodowa

tel. /41/ 344-11-49

Sekretariat

tel. /41/ 344-76-53

e-mail: sekretariat@izbakielce.pl

Sale do wynajęcia

Kielce, tel. 413441141,

Busko Zdrój,  tel. 413782134

Kazimierza Wlk.,  tel. 413521363

Końskie,  tel.413722466

Ostrowiec Św.,  tel.412626987

Sandomierz,  tel. 158322224

Staszów,  tel. 15 8644041

Atrakcyjne ceny!!!
 

Wizytówka QR

Zeskanuj czytnikiem QR