RODO

Szukasz informacji lub pomocy w zakresie ochrony danych osobowych?

Skontaktuj się z nami.

Udzielimy Ci fachowej pomocy. 

Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Pracodawco!!!

Teraz Ty też możesz skorzystać ze środków

Krajowego Funduszu Szkoleniowego!!!

Przewodnik

Przewodnik Beneficjenta po Programach Operacyjnych w perspektywie finansowej 2014-2020

Pobierz plik

Przydatne linki

BDO nowe informacje

Dnia 30 grudnia 2019 r. w Dzienniku Ustaw zostało opublikowane nowe rozporządzenie w sprawie rodzajów odpadów i ilości odpadów, dla których nie ma obowiązku prowadzenia ewidencji. (Dz.U. 2019, poz. 2531)

W obowiązującym dotychczas rozporządzeniu 18 grup odpadów było zwolnionych z ich ewidencjonowania, teraz ilość ta wzrosła do 46 grup. Przepisy nowego rozporządzenia zmieniają także ilości odpadów dla których nie ma obowiązku prowadzenia ewidencji.

Te kwestie są szczególnie istotne w przypadku zakładów rzemieślniczych oraz małych i średnich przedsiębiorstw, które wytwarzają stosunkowo małe ilości odpadów.

Więcej informacji na: 

https://bdo.mos.gov.pl/news/przedsiebiorcy-zwolnieni-z-obowiazku-rejestracji-w-bdo-nowe-rozporzadzenie-ministra-klimatu/

Rozporządzenie mistra klimatu z dn. 23 grudnia 2019


Dodano: 2020-01-02


Rejestr Baza Danych o Odpadach (BDO) objaśnienie prawne Ministra Klimatu

W związku z licznymi zapytaniami przekazujemy Państwu objaśnienie prawne Ministra Klimatu wydane na wniosek Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców.

W treści zaznaczone zostały fragmenty istotne, optymistyczne z punktu widzenia członków naszej organizacji w tym cechów, zakładów fryzjerskich, salonów kosmetycznych i sklepów.

 

Objaśnienie Ministra Klimatu dotyczące BDO

Rozporządzenie Ministra Środowiska

ROZPORZĄDZENIE
MINISTRA ŚRODOWISKA
1)
z
dnia 12 grudnia 2014 r.
w
sprawie rodzajów odpadów i
ilości odpadów, dla których nie ma obowiązku prowadzenia ewidencji odp
ROZPORZĄDZENIE
MINISTRA ŚRODOWISKA
1)
z
dnia 12 grudnia 2014 r.
w
sprawie rodzajów odpadów i
ilości odpadów, dla których nie ma obowiązku prowadzenia ewidencji odp


Dodano: 2019-12-20


Wesołych Świąt Bożego Narodzenia


Dodano: 2019-12-20


Rzemieślnicza Szkoła Branżowa

Poradnictwo edukacyjno-zawodowe

PLATFORMA EGZAMINACYJNA

Kwalifikacje dla osób dorosłych.

Doradzimy Ci jak potwierdzić kwalifikacje!!!

Skończyłeś szkołę i nie pracujesz w wyuczonym zawodzie?

Uzyskałeś umiejętności zawodowe w trakcie wykonywania pracy?

Tel. 41 344 11 49.

Masz pytania ?

Napisz lub zadzwoń:

Egzaminy i oświata zawodowa

tel. /41/ 344-11-49

Sekretariat

tel. /41/ 344-76-53

e-mail: sekretariat@izbakielce.pl

Sale do wynajęcia

Kielce, tel. 413441141,

Busko Zdrój,  tel. 413782134

Kazimierza Wlk.,  tel. 413521363

Końskie,  tel.413722466

Ostrowiec Św.,  tel.412626987

Sandomierz,  tel. 158322224

Staszów,  tel. 15 8644041

Atrakcyjne ceny!!!
 

Wizytówka QR

Zeskanuj czytnikiem QR