RODO

Szukasz informacji lub pomocy w zakresie ochrony danych osobowych?

Skontaktuj się z nami.

Udzielimy Ci fachowej pomocy. 

Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Pracodawco!!!

Teraz Ty też możesz skorzystać ze środków

Krajowego Funduszu Szkoleniowego!!!

Przewodnik

Przewodnik Beneficjenta po Programach Operacyjnych w perspektywie finansowej 2014-2020

Pobierz plik

Przydatne linki

Unieważnienie Konkursu!

Szanowni Przedsiębiorcy,

na stronach FB Wicemarszałka Województwa Świętokrzyskiego pani Renaty Janik ukazała się informacja, że w związku z przeciązeniem serwera unieważnienia się konkurs ramach Osi priorytetowej 2 Konkurencyjna gospodarka Działanie 2.5 Wsparcie inwestycyjne sektora MŚP.

Żródło : https://www.facebook.com/renata.janik.967?epa=SEARCH_BOX

 

 


Dodano: 2020-07-28


Uwaga przedsiębiorcy z sektora MŚP z woj. świętokrzyskiego ogłoszono konkurs na finansowanie kapitału obrotowego!

Zarząd Województwa Świętokrzyskiego jako Instytucja Zarządzająca Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 pełniąca funkcję Instytucji Organizującej Nabór:

ogłasza nabór nr RPSW.02.05.00-IZ.00-26-315/20 w trybie nadzwyczajnym dla przedsiębiorców na finansowanie kapitału obrotowego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi priorytetowej 2 Konkurencyjna gospodarka Działanie 2.5 Wsparcie inwestycyjne sektora MŚP.


Dodano: 2020-07-23

Młodociani pracownicy od 29.06 wracają na praktyki

Przywrócenie zajęć praktycznych u pracodawców dla uczniów branżowych szkół I stopnia będących młodocianymi pracownikami.


Dodano: 2020-06-26

XXXIX Pielgrzymka Rzemiosła Polskiego na Jasną Górę


Dodano: 2020-06-15

Praktyka "młodocianych pracowników" tylko dla uczniów klas III.

Przedłuża się ograniczaenie  funkcjonowania jednostek systemu oświaty na okres od dnia 12 marca 2020 r. do dnia 28 czerwca 2020 r. na obszarze całego kraju.


Dodano: 2020-06-05

Uwaga! Uczniowie klas III mogą wrócić na zajęcia praktyczne.

W dniu 28.05.2020 r. weszło w życie nowe Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej.


Dodano: 2020-05-29

Informacja dla pracodawców zatrudniających młodocianych pracowników.

Pracodawców i  pracowników młodocianych, nadal obowiązują zapisy art. 15 f ustawy z dnia 31 marca 2020 r.  (Dz.U. z 2020 r. poz. 568).

 


Dodano: 2020-05-22

Rzemieślnicza Szkoła Branżowa

Poradnictwo edukacyjno-zawodowe

PLATFORMA EGZAMINACYJNA

Kwalifikacje dla osób dorosłych.

Doradzimy Ci jak potwierdzić kwalifikacje!!!

Skończyłeś szkołę i nie pracujesz w wyuczonym zawodzie?

Uzyskałeś umiejętności zawodowe w trakcie wykonywania pracy?

Tel. 41 344 11 49.

Masz pytania ?

Napisz lub zadzwoń:

Egzaminy i oświata zawodowa

tel. /41/ 344-11-49

Sekretariat

tel. /41/ 344-76-53

e-mail: sekretariat@izbakielce.pl

Sale do wynajęcia

Kielce, tel. 413441141,

Busko Zdrój,  tel. 413782134

Kazimierza Wlk.,  tel. 413521363

Końskie,  tel.413722466

Ostrowiec Św.,  tel.412626987

Sandomierz,  tel. 158322224

Staszów,  tel. 15 8644041

Atrakcyjne ceny!!!
 

Wizytówka QR

Zeskanuj czytnikiem QR