Przydatne linki

Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Pracodawco!!!

Teraz Ty też możesz skorzystać ze środków

Krajowego Funduszu Szkoleniowego!!!

 

Przewodnik

Przewodnik Beneficjenta po Programach Operacyjnych w perspektywie finansowej 2014-2020

Pobierz plik

Sprawozdawczo-wyborczy Kongres Rzemiosła Polskiego

Kongres większością głosów (91 do 26 na 136 głosujących) zdecydował, że nowym prezesem Związku Rzemiosła Polskiego na kolejną 4 letnią kadencję został Jan Gogolewski, członek Zarządu Kujawsko-Pomorskiej Izby Rzemieślniczej z Bydgoszczy, przedsiębiorca branży spożywczej.


Dodano: 2017-06-23

PIELGRZYMKA RZEMIOSŁA NA JASNĄ GÓRĘ

XXXVI Pielgrzymka Rzemiosła Polskiego Jasna Góra 25 czerwca 2017 Beskidzka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bielsku-Białej zaprasza 25 czerwca 2017 r. na XXXVI Pielgrzymkę Rzemiosła Polskiego na Jasną Górę "Praca Rzemieślników koroną Maryji"

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!


Dodano: 2017-06-23

ZAPROSZENIE NA WARSZTATY W DN 23.06.2017 R.

ZAPROSZENIE

Bank Zachodni WBK oraz Grant Thornton  oraz Izba Rzemieślników i Przedsiębiorców zapraszają na warsztaty

  • JAK PLANOWAĆ PRZYSZŁOŚĆ FIRMY?
  • SUKCESJA ZAKOŃCZONA SUKCESEM
  • PRZEKAZANIE FIRMY POZA RODZINĘ – RÓŻNE DROGI


Dodano: 2017-06-23

Rzemieślnicze Klasy WIelozawodowe

Znajdź nas na 

Damy Ci zawód

Doradzimy Ci jak potwierdzić kwalifikacje!!!

Skończyłeś szkołę i nie pracujesz w wyuczonym zawodzie?

Uzyskałeś umiejętności zawodowe w trakcie wykonywania pracy?

Informacje

pod nr tel. 41 344 11 49.
 

Masz pytania ?

Napisz lub zadzwoń:

Egzaminy

i oświata zawodowa

tel. /41/ 344-11-49

Sekretariat

tel. /41/ 344-76-53

e-mail: sekretariat@izbakielce.pl
 

Sale do wynajęcia

Kielce, tel. 413441141,

Busko Zdrój,  tel. 413782134

Kazimierza Wlk.,  tel. 413521363

Końskie,  tel.413722466

Ostrowiec Św.,  tel.412626987

Sandomierz,  tel. 158322224

Staszów,  tel. 15 8644041

Atrakcyjne ceny!!!
 

Wizytówka QR

Zeskanuj czytnikiem QR