Przydatne linki

Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Pracodawco!!!

Teraz Ty też możesz skorzystać ze środków

Krajowego Funduszu Szkoleniowego!!!

 

Przewodnik

Przewodnik Beneficjenta po Programach Operacyjnych w perspektywie finansowej 2014-2020

Pobierz plik

Konkursy

Konkurs "Bezpiecznie od startu!"


XVII Edycja Konkursu

Regulamin 2017 - pobierz.

Formularz zgłoszeniowy etap regionalny 2017- pobierz.

Bank prawo pracy 2017 - pobierz.

Bank bhp 2017 - pobierz.

Praktyczne warsztaty pn.: „Firma rodzinna – sukcesja w firmie, szansą na rozwój przedsiębiorstwa”

Izba Rzemieślników i Przedsiębiorców w Kielcach

ZAPRASZA

na bezpłatne praktyczne warsztaty w temacie  

Firma rodzinna – sukcesja w firmie, szansą na rozwój przedsiębiorstwa”

 w dniu 22 marca w Kielcach, godz. 10.00


Dodano: 2017-03-07

Spotkanie informacyjne dla zrzeszonych organizacji z udziałem przestawicieli Izby Skarbowej w Kielcach.

Szanowni Rzemieślnicy i Przedsiębiorcy,

w dniu 9.03.2017 r. w godzinach 11.00-12.00 w siedzibie naszej Izby odbędzie się spotkanie informacyjne z udziałem przestawicieli Izby Skarbowej w Kielcach.


Dodano: 2017-03-07

XVII Edycji Konkursu wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy pt. „BEZPIECZNIE OD STARTU”.

Izba Rzemieślników i Przedsiębiorców w Kielcach, Okręgowy Inspektorat Pracy w Kielcach i Świętokrzyskie Kuratorium Oświaty w Kielcach zawiadamiają, że w dniu 05 kwietnia 2017 r. o godz. 1000 w Zespole Szkół Zawodowych Nr 3 im. Stanisława Staszica w Kielcach przy ulicy Jagiellońskiej 28, odbędzie się etap regionalny XVII Edycji Konkursu wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy dla uczniów zakładów rzemieślniczych województwa świętokrzyskiego pt. „BEZPIECZNIE OD STARTU”.


Dodano: 2017-02-27

Rzemieślnicze Klasy WIelozawodowe

Znajdź nas na 

Damy Ci zawód

Doradzimy Ci jak potwierdzić kwalifikacje!!!

Skończyłeś szkołę i nie pracujesz w wyuczonym zawodzie?

Uzyskałeś umiejętności zawodowe w trakcie wykonywania pracy?

Informacje

pod nr tel. 41 344 11 49.
 

Masz pytania ?

Napisz lub zadzwoń:

Egzaminy

i oświata zawodowa

tel. /41/ 344-11-49

Sekretariat

tel. /41/ 344-76-53

e-mail: sekretariat@izbakielce.pl
 

Sale do wynajęcia

Kielce, tel. 413441141,

Busko Zdrój,  tel. 413782134

Kazimierza Wlk.,  tel. 413521363

Końskie,  tel.413722466

Ostrowiec Św.,  tel.412626987

Sandomierz,  tel. 158322224

Staszów,  tel. 15 8644041

Atrakcyjne ceny!!!
 

Wizytówka QR

Zeskanuj czytnikiem QR