RODO

Szukasz informacji lub pomocy w zakresie ochrony danych osobowych?

Skontaktuj się z nami.

Udzielimy Ci fachowej pomocy. 

Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Pracodawco!!!

Teraz Ty też możesz skorzystać ze środków

Krajowego Funduszu Szkoleniowego!!!

Przewodnik

Przewodnik Beneficjenta po Programach Operacyjnych w perspektywie finansowej 2014-2020

Pobierz plik

Przydatne linki

Konferencja regionalna

Związana z upowszechnianiem innowacyjnych rozwiązań  praktycznej nauki zawodu w przejściu z edukacji do pracy  oraz wdrażania zmian w systemie kształcenia branżowego

Serdecznie zaprasza do udziału w wydarzeniach, które odbędą się w dniu 

30.05.2019r.

w Rzemieślniczej Szkole Branżowej w Kielcach: ul. Warszawska 34, 25-312 Kielce.

Serdecznie zapraszamy, 


Dodano: 2019-05-14

Szkolenie zakresu Pracowniczych Planów Kapitałowych

Zgodnie z projektem ustawy od 1 stycznia 2019 roku zaczęły obowiązywać Pracownicze Plany Kapitałowe w związku z tym w terminie 24.04.2019r., o godzinie 10:00, w budynku Izby Rzemieślników i Przedsiębiorców na ul. Warszawskiej 34 w Kielcach, odbędzie się jednodniowe nieodpłatne szkolenie z zakresu PPK (pracowniczy plan kapitałowy) na który serdecznie zapraszamy członków zrzeszonych w organizacji forum gospodarczego: SIPH, Świętokrzyski Związek Pracodawców Prywatnych LEWIATAN, Stowarzyszenie FORUM PRACODAWCÓW, Izby Rzemieślników i Przedsiębiorców oraz Loży Świętokrzyskiej BUSSINES CENTRE CLUB TARGI KIELCE.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH PRZEDSIĘBIORCÓW!!!


Dodano: 2019-04-10


Spotkanie z Panią Minister Edukacji Narodowej.

W dniu 20.03.2019 r. w ramach Regionalnego Kongresu Zawodowego, miało miejsce spotkanie przedsiębiorców i dyrektorów szkół branżowych województa świętokrzyskiego z Panią Marzeną Machałek - Sekretarzem Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej.

Spotkanie odbyło się w siedzibie Izby Rzemieślników i Przedsiębiorców w Kielcach.


Dodano: 2019-03-27

Rzemieślnicza Szkoła Branżowa

Poradnictwo edukacyjno-zawodowe

PLATFORMA EGZAMINACYJNA

Kwalifikacje dla osób dorosłych.

Doradzimy Ci jak potwierdzić kwalifikacje!!!

Skończyłeś szkołę i nie pracujesz w wyuczonym zawodzie?

Uzyskałeś umiejętności zawodowe w trakcie wykonywania pracy?

Tel. 41 344 11 49.

Masz pytania ?

Napisz lub zadzwoń:

Egzaminy i oświata zawodowa

tel. /41/ 344-11-49

Sekretariat

tel. /41/ 344-76-53

e-mail: sekretariat@izbakielce.pl

Sale do wynajęcia

Kielce, tel. 413441141,

Busko Zdrój,  tel. 413782134

Kazimierza Wlk.,  tel. 413521363

Końskie,  tel.413722466

Ostrowiec Św.,  tel.412626987

Sandomierz,  tel. 158322224

Staszów,  tel. 15 8644041

Atrakcyjne ceny!!!
 

Wizytówka QR

Zeskanuj czytnikiem QR