RODO

Szukasz informacji lub pomocy w zakresie ochrony danych osobowych?

Skontaktuj się z nami.

Udzielimy Ci fachowej pomocy. 

Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Pracodawco!!!

Teraz Ty też możesz skorzystać ze środków

Krajowego Funduszu Szkoleniowego!!!

Przewodnik

Przewodnik Beneficjenta po Programach Operacyjnych w perspektywie finansowej 2014-2020

Pobierz plik

Przydatne linki


Dodano: 2020-04-06


Rzemiosło włącza się w walkę z koronawirusem. Brawo!!!

Wiele firm włącza się  walkę z epidemią, jeną z nich jest firma "ROMA" Pana Janusza Goraja z Sandomierza - wieloletniego członka Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców.

Firma Pana Janusza specjalizuje się w produkcji reklam i produktów z tworzyw sztucznych, ale w tym trudnym czasie przestawiła swoj profil na produkcję przyłbic wielokrotnego użytku. 

Janusz Goraj jest gotowy dostarczyć przyłbice, jest też w stanie wspomagać potrzebujących - kontakt pod telefonem 513 018 735, można też pisać na adresy - romasan@go2.pl; kontakt@romasandomierz.pl

Inicjatywa godna naśladowania.

Brawo!!! Rzemiosło to My. smiley 

Więcej infornacji: https://echodnia.eu/firma-roma-z-sandomierza-ruszyla-z-produkcja-przylbic-zdjecia/ar/c1-14897303

 


Dodano: 2020-04-06


Apel ZRP o dokonanie pilnych korekt.

             W związku z trwającymi pracami Rządu nad pilnymi modyfikacjami tzw. Tarczy Antykryzysowej 1, Związek Rzemiosła Polskiego w imieniu pracodawców-rzemieślników skierował do Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego apel o niezbędne pilne korekty w przyjętych dotychczas rozwiązaniach.


Dodano: 2020-04-03

Ważna informacją dla cechów i pracodawców zatrudniących młodocianych pracowników.

Zwolnienie ze składek na ubezpieczeniowych (ZUS) - (komentarz do art. 31zo ustawy  z dnia  31 marca 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych


Dodano: 2020-04-03

Tarcza Antykryzysowa – Wsparcie z ZUS

Ochrona zatrudnienia oraz zmniejszenie obciążeń i zachowanie płynności finansowej w firmach to główne cele pakietu regulacji, które składają się na Tarczę Antykryzysową. Regulacje te wchodzą w życie 1 kwietnia br. Wśród rozwiązań, które mają zapobiegać skutkom epidemii koronawirusa w Polsce, jest wsparcie realizowane przez ZUS.


Dodano: 2020-04-02

Ochrona średnich przedsiębiorstw i miejsc pracy w ramach pakietu „tarczy antykryzysowej”

Z powodu rozprzestrzenienia się wirusa średnie przedsiębiorstwa narażone są na straty finansowe, które w efekcie mogą doprowadzić do bankructw, a co za tym idzie – również zwolnień pracowników. W ramach przyjętej przez Sejm specustawy „tarcza antykryzysowa” zaproponowane zostały rozwiązania, których celem jest przede wszystkim pomoc przedsiębiorcom i ochrona miejsc pracy.


Dodano: 2020-04-02

Postulaty zgłoszone przez Związek Rzemiosła Polskiego do ustarwy "Tarcza antykryzysow" COVID-19

Poniżej link do zestawienia postulatów, uwag zgłoszonych przez Związek Rzemiosła Polskiego do ustarwy "Tarcza antykryzysow" COVID-19 :

https://zrp.pl/wp-content/uploads/2020/04/Zestawienie-wnioskow-1.pdf


Dodano: 2020-04-01


Rzemieślnicza Szkoła Branżowa

Poradnictwo edukacyjno-zawodowe

PLATFORMA EGZAMINACYJNA

Kwalifikacje dla osób dorosłych.

Doradzimy Ci jak potwierdzić kwalifikacje!!!

Skończyłeś szkołę i nie pracujesz w wyuczonym zawodzie?

Uzyskałeś umiejętności zawodowe w trakcie wykonywania pracy?

Tel. 41 344 11 49.

Masz pytania ?

Napisz lub zadzwoń:

Egzaminy i oświata zawodowa

tel. /41/ 344-11-49

Sekretariat

tel. /41/ 344-76-53

e-mail: sekretariat@izbakielce.pl

Sale do wynajęcia

Kielce, tel. 413441141,

Busko Zdrój,  tel. 413782134

Kazimierza Wlk.,  tel. 413521363

Końskie,  tel.413722466

Ostrowiec Św.,  tel.412626987

Sandomierz,  tel. 158322224

Staszów,  tel. 15 8644041

Atrakcyjne ceny!!!
 

Wizytówka QR

Zeskanuj czytnikiem QR